За Тимошенко почали вносити заставу: станом на ранок 20 січня внесли 13,65 млн грн

За лідерку фракції «Батьківщина» Юлію Тимошенко, якій суд визначив запобіжний захід у вигляді застави, почали вносити кошти. Станом на ранок 20 січня 2026 року внесено 13,65 млн грн, що становить понад третину від загальної суми застави 33,28 млн грн.

Хто вніс кошти

За наявною інформацією, 5 млн грн вніс Сергій Рабчук, ще 8,65 млн грн внесла Оксана Фетісова. У матеріалі також зазначається, що ці особи пов’язані з народним депутатом Костянтином Бондарєвим, якого називають одним із ключових спонсорів партії.

Позиція сторони захисту і ВАКС

Захисник Тимошенко Микола Титаренко не підтвердив і не спростував інформацію про внесення застави, пояснивши, що йому потрібно це перевірити. У канцелярії ВАКС на запит щодо деталей порадили звертатися письмово.

Контекст

16 січня 2026 року ВАКС обрав Юлії Тимошенко запобіжний захід у вигляді застави 33 млн 280 тис. грн. Тимошенко заявляла, що оскаржуватиме рішення суду, а у разі потреби звертатиметься по допомогу до колег і знайомих для збору коштів.

Джерело: Українська правда

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки