НБУ попередив про шахрайські листи “від імені регулятора” зі шкідливими файлами

Національний банк України зафіксував шахрайську розсилку електронних листів, які імітують офіційні повідомлення регулятора. У таких листах відправники можуть представлятися працівниками НБУ, зокрема “фахівцями” Департаменту фінансового моніторингу, та вимагати надати документи.

НБУ наголошує: ці повідомлення містять шкідливі вкладення або фішингові посилання. Регулятор закликає не завантажувати файли з таких листів і не переходити за вбудованими лінками.

Окремо підкреслюється, що працівники НБУ ведуть електронне листування виключно з корпоративних адрес із доменом @bank.gov.ua.

Джерело: Національний банк України

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки