В Одесі викрили схему з фіктивними «інвалідностями» для призовників: двох медиків взяли під варту

В Одесі двоє працівників приватних медзакладів організували схему оформлення липових довідок із вигаданими діагнозами, які мали допомогти чоловікам призовного віку вільно пересуватися та, за потреби, виїжджати за кордон.

За версією слідства, посадовець приватного медцентру в Київському районі міста та керівниця приватної амбулаторії пропонували «пакет послуг» із підготовкою медичної документації та впливом на ухвалення рішень уповноваженими особами щодо встановлення груп інвалідності.

Правоохоронці задокументували отримання медиками 21 тисячі доларів США неправомірної вигоди за двох чоловіків. Обом фігурантам повідомили про підозру за статтями щодо вимагання та одержання неправомірної вигоди, а також зловживання впливом.

Суд обрав підозрюваним запобіжний захід — тримання під вартою з альтернативою застави майже по 3 млн грн кожному. Досудове розслідування триває.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки