Суд визнав винною колишню співробітницю поліції, яка спричинила смертельну дорожньо-транспортну пригоду, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Їй призначено 5 років позбавлення волі та 5 років заборони керувати транспортними засобами.

Обставини аварії
ДТП сталася вночі 28 липня 2025 року у місті Новоселиця Чернівецького району. Колишня інспекторка сектору реагування поліції, перебуваючи поза службою, керувала Volkswagen Tiguan та близько 01:45 не впоралася з керуванням і врізалася у бетонну огорожу. У салоні автомобіля перебували троє пасажирів.
Унаслідок аварії 35-річна жінка загинула на місці, ще двоє пасажирів отримали травми різного ступеня тяжкості. Обвинувачена вину визнала повністю.
Кваліфікація та покарання
Дії жінки кваліфіковано за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керувала транспортним засобом у стані сп’яніння, що спричинило загибель людини). Вирок передбачає 5 років позбавлення волі та позбавлення права керувати транспортними засобами на 5 років.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР у місті Хмельницькому.
Джерело: Державне бюро розслідувань
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
