Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишньому начальнику одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Київської області. За даними слідства, він незаконно вилучав транспортні засоби у підприємців.

Правоохоронці встановили, що у березні 2022 року посадовець без законних підстав вилучив 8 автомобілів у двох підприємств, які здійснюють вантажні перевезення. Транспорт, за версією слідства, забирав без належних документів, прикриваючись потребами Збройних сил України.
Згодом, за вказівкою фігуранта, були оформлені акти приймання-передачі заднім числом нібито для передачі автомобілів до військових частин. Водночас фактично ці транспортні засоби до підрозділів не надходили, а вилученим майном посадовець розпорядився на власний розсуд. Збитки підприємствам оцінюють у понад 4 млн грн.
У ДБР зазначили, що підприємцям повернули три транспортні засоби, які передали для забезпечення потреб ЗСУ. Дії експосадовця кваліфікували за ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Джерело: Державне бюро розслідувань
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
