В Україні запускають whitelist-режим для терміналів Starlink, тобто перелік перевірених і зареєстрованих пристроїв. Мета нововведення, за повідомленнями профільних ресурсів і представників влади, це посилення безпеки та контроль використання терміналів.

Верифікація потрібна, щоб підтвердити, що термінал належить саме вам. Для фізичних осіб передбачена реєстрація через ЦНАП, безоплатно і за один візит. Для юридичних осіб верифікацію можна пройти онлайн через портал «Дія».
Окремо зазначається, що термінали Сил оборони реєструватимуть через захищений канал у системі DELTA. Також наголошують, що для внесення пристрою до «білого списку» не потрібно передавати доступи до облікового запису або ставити термінал на баланс військової частини, йдеться саме про підтвердження пристрою, щоб уникнути блокування.
Джерело: Міністерство цифрової трансформації України
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
