Енергетики, які працюють у ремонтно-відновлювальних бригадах у зимовий період, отримуватимуть щомісячні доплати у розмірі 20 тисяч гривень. Про це повідомляють в уряді.

Кого стосується доплата
Йдеться про працівників, залучених до ремонтно-відновлювальних робіт у зимовий сезон. Доплата нараховуватиметься щомісяця протягом цього періоду.
Коли будуть перші виплати
За інформацією уряду, перші виплати мають бути нараховані у лютому.
Джерело: Кабінет Міністрів України
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
