Енергетикам ремонтно-відновлювальних бригад передбачили щомісячні доплати по 20 тис. грн

Енергетики, які працюють у ремонтно-відновлювальних бригадах у зимовий період, отримуватимуть щомісячні доплати у розмірі 20 тисяч гривень. Про це повідомляють в уряді.

Кого стосується доплата

Йдеться про працівників, залучених до ремонтно-відновлювальних робіт у зимовий сезон. Доплата нараховуватиметься щомісяця протягом цього періоду.

Коли будуть перші виплати

За інформацією уряду, перші виплати мають бути нараховані у лютому.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки