НАБУ і САП повідомили про викриття та затримання працівника Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області під час одержання неправомірної вигоди.

У чому підозрюють посадовця
За даними правоохоронців, посадовець отримав 68 тис доларів США від двох громадян, по 34 тис доларів з кожного. Гроші нібито були за «вирішення питання» щодо:
- зняття з розшуку у ТЦК та СП
- подальшого оформлення відстрочки від мобілізації
- непритягнення до відповідальності після оформлення фіктивної відстрочки
Яку схему, за версією слідства, планували використати
Як стверджують слідчі, відстрочку планували оформити на підставі завідомо неправдивих документів про нібито наявність у кожного з громадян трьох дітей. Фіктивні свідоцтва про народження, за задумом, мали бути видані за кордоном.
Контекст
Наразі повідомлення стосується факту викриття та затримання під час одержання неправомірної вигоди. Інші процесуальні деталі у наведеній інформації не уточнюються.
Джерело: НАБУ і САП
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
