12 березня відбувся другий тур голосування за членів Ради суддів України. Про це повідомили за підсумками XX чергового з’їзду суддів України.

Напередодні делегати з’їзду вже обрали 23 із 33 членів нового складу Ради суддів України. Водночас незаповненими залишалися ще дев’ять квот: шість — від місцевих загальних судів і три — від місцевих господарських судів.
Кого обрали у другому турі
За результатами другого туру голосування до складу Ради суддів України від місцевих загальних судів обрали:
Олексія Грубника — суддю Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
Олену Першко — суддю Рівненського міського суду Рівненської області;
В’ячеслава Піковського — суддю Придніпровського районного суду міста Черкаси;
В’ячеслава Смирнова — суддю Шевченківського районного суду міста Харкова;
Володимира Черепахіна — суддю Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.
Від місцевих господарських судів до Ради суддів України обрали:
Тетяну Гребенюк — суддю Господарського суду Київської області;
Костянтина Харакоза — суддю Господарського суду Донецької області.
Що відбувалося після голосування
Після завершення формування складу Ради суддів України новообрані члени зібралися на своє перше засідання.
Під час цього засідання вони мають обрати голову Ради суддів України, його заступника та секретаря.
Джерело: Ради суддів України
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
