На Сумщині викрили посадовицю податкової на вимаганні хабаря від підприємства з прифронтової території

НАБУ і САП викрили начальницю одного з управлінь Головного управління Державної податкової служби у Сумській області на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Що встановило слідство

За даними слідства, посадовиця діяла за попередньою змовою та вимагала від представника приватного товариства, яке працює на прифронтовій території, 2 млн грн.

За ці кошти, як стверджують правоохоронці, вона обіцяла забезпечити успішне проходження перевірки та не створювати штучних перешкод у господарській діяльності підприємства.

На чому затримали посадовицю

Після одержання 1,5 млн грн службовицю затримали.

Їй уже повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Що відомо далі

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини вчинення злочину, а також перевіряють можливу причетність до нього інших осіб.

Джерело: НАБУ і САП

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *