НАБУ і САП викрили начальницю одного з управлінь Головного управління Державної податкової служби у Сумській області на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Що встановило слідство
За даними слідства, посадовиця діяла за попередньою змовою та вимагала від представника приватного товариства, яке працює на прифронтовій території, 2 млн грн.
За ці кошти, як стверджують правоохоронці, вона обіцяла забезпечити успішне проходження перевірки та не створювати штучних перешкод у господарській діяльності підприємства.
На чому затримали посадовицю
Після одержання 1,5 млн грн службовицю затримали.
Їй уже повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Що відомо далі
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини вчинення злочину, а також перевіряють можливу причетність до нього інших осіб.
Джерело: НАБУ і САП
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
