24 березня 2026 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів із посад за загальними обставинами. Про це повідомила пресслужба ВРП.

Кого звільнили
ВРП ухвалила рішення звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:
Галину Балацьку — з посади судді Київського апеляційного суду;
Тетяну Шубочкіну — з посади судді Сіверськодонецького міського суду Луганської області, яка була відряджена до Вишгородського районного суду Київської області.
Підстава для звільнення
Обох суддів звільнили за загальними обставинами — у зв’язку з поданням заяв про відставку.
Джерело: Пресслужба ВРП
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
