ВРП 24 березня звільнила у відставку двох суддів

24 березня 2026 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів із посад за загальними обставинами. Про це повідомила пресслужба ВРП.

Кого звільнили

ВРП ухвалила рішення звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:

Галину Балацьку — з посади судді Київського апеляційного суду;

Тетяну Шубочкіну — з посади судді Сіверськодонецького міського суду Луганської області, яка була відряджена до Вишгородського районного суду Київської області.

Підстава для звільнення

Обох суддів звільнили за загальними обставинами — у зв’язку з поданням заяв про відставку.

Джерело: Пресслужба ВРП

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *