У «Дії» протягом кількох місяців планують запустити електронну картку платника податку

У застосунку «Дія» протягом найближчих кількох місяців планують запустити електронну картку платника податку.

Про це повідомила заступниця міністра цифрової трансформації з розвитку екосистеми цифрових та офлайн персоналізованих сервісів Валерія Коваль.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *