У Черкасах судитимуть екскерівника товариства за незаконний відбір газу на понад 17 млн грн

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього виконувача обов’язків голови правління одного з акціонерних товариств у Черкасах. Його обвинувачують у зловживанні повноваженнями, що спричинило значні збитки державі.

Що встановило слідство

За даними слідства, на початку 2023 року підприємство мало заборгованість за спожитий природний газ. Через це державне підприємство-постачальник виключило товариство з балансуючої групи та припинило постачання ресурсу.

Після цього підприємство втратило право отримувати та розподіляти газ споживачам.

У чому суть обвинувачення

Правоохоронці вважають, що у період з червня по вересень 2023 року керівник не уклав нових договорів постачання, однак організував подальше споживання природного газу.

Унаслідок цього, за версією слідства, підприємство несанкціоновано відібрало з газорозподільної системи понад 900 тисяч кубометрів газу.

Яка сума збитків

За підрахунками слідства, такими діями державі завдали збитків на суму понад 17 млн грн.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *