Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього виконувача обов’язків голови правління одного з акціонерних товариств у Черкасах. Його обвинувачують у зловживанні повноваженнями, що спричинило значні збитки державі.

Що встановило слідство
За даними слідства, на початку 2023 року підприємство мало заборгованість за спожитий природний газ. Через це державне підприємство-постачальник виключило товариство з балансуючої групи та припинило постачання ресурсу.
Після цього підприємство втратило право отримувати та розподіляти газ споживачам.
У чому суть обвинувачення
Правоохоронці вважають, що у період з червня по вересень 2023 року керівник не уклав нових договорів постачання, однак організував подальше споживання природного газу.
Унаслідок цього, за версією слідства, підприємство несанкціоновано відібрало з газорозподільної системи понад 900 тисяч кубометрів газу.
Яка сума збитків
За підрахунками слідства, такими діями державі завдали збитків на суму понад 17 млн грн.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
