У Міністерстві цифрової трансформації заявили, що не планують впроваджувати функціонал надсилання повісток у застосунку «Дія».

Про це повідомила пресслужба сервісу.
Що заявили у Мінцифри
У відомстві наголосили, що команда Мінцифри не працює над впровадженням повісток у «Дії» і не планує запускати такий сервіс у майбутньому.
Що є зараз
Водночас у січні 2026 року в застосунку Міноборони «Резерв+» з’явилася функція сповіщень про надсилання паперової повістки поштою.
Йдеться не про електронну повістку, а саме про повідомлення, що територіальний центр комплектування та соціальної підтримки вже надіслав паперовий документ рекомендованим листом через «Укрпошту».
Для чого запровадили сповіщення в «Резерв+»
У Міноборони пояснювали, що така функція має допомогти військовозобов’язаним відстежувати свій статус, уникати непорозумінь та вчасно дізнаватися про надсилання листа.
Контекст
Нагадаємо, застосунок «Резерв+» запрацював 18 травня 2024 року після набуття чинності оновленим законом про мобілізацію.
Сервіс призначений для військовозобов’язаних, призовників і резервістів та дає змогу оновлювати військово-облікові дані й переглядати інформацію з реєстру «Оберіг».
Джерело: Міністерство цифрової трансформації
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
