Ексголову Господарського суду Сумської області засудили до 8,5 року ув’язнення

7 квітня 2026 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила вирок колишньому голові Господарського суду Сумської області, який нині залишається суддею цього ж суду.

Суд визнав його винуватим у вимаганні у місцевого підприємця 26 600 доларів США за вирішення земельного питання. Дії обвинуваченого кваліфікували за ч. 4 ст. 368 КК України.

Вироком ВАКС йому призначено покарання у вигляді 8 років 6 місяців позбавлення волі. Також суд заборонив йому обіймати посади судді строком на 3 роки та застосував конфіскацію всього належного йому майна.

Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів з дня проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС через Вищий антикорупційний суд.

Джерело: Вищого антикорупційний суд

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *