Кабінет Міністрів України розподілив додаткові 46,5 млн грн субвенції на завершення модернізації шкільних їдалень. Кошти спрямують громадам, які розпочали оновлення харчоблоків раніше, а готовність об’єктів вже становить не менше 60%.

Як повідомили у МОН та прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, фінансування отримають 19 об’єктів, модернізацію яких почали ще у 2025 році. Водночас перелік конкретних закладів освіти поки не оприлюднено.
У Міністерстві освіти зазначили, що частину проєктів не вдалося завершити у визначені строки, однак потреба в оновленні шкільної інфраструктури залишається високою. Саме тому уряд ухвалив рішення про додаткове фінансування.
За словами Юлії Свириденко, це дозволить швидше завершити вже розпочаті роботи та відкрити сучасні їдальні для дітей.
Наразі в Україні модернізацію завершили приблизно у 20% харчоблоків. Понад 1500 їдалень оновили за рахунок місцевих бюджетів і підтримки міжнародних партнерів. Ще 188 харчоблоків модернізують коштом державного бюджету, з яких у 155 закладах роботи вже завершено.
Джерело: Міністерство охорони здоровʼя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
