Уряд призначив Ореста Мандзія головою Державної митної служби

Кабінет Міністрів України призначив Ореста Мандзія головою Державної митної служби. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко. 

Як зазначається, відповідне подання за результатами відкритого конкурсу вніс міністр фінансів Сергій Марченко. За даними відкритих джерел, до призначення Орест Мандзій працював у Національному антикорупційному бюро України. 

Уряд очікує, що новий керівник продовжить реформу митної служби та сприятиме зростанню довіри до роботи митниці. 

Джерело: Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки