Прокуратура повідомила про підозру директору департаменту комунальної власності Київської міської державної адміністрації. Його підозрюють у службовій недбалості, яка, за версією слідства, призвела до незаконної приватизації комунального приміщення вартістю майже 7,4 млн грн.

Як повідомили у Київській міській прокуратурі, йдеться про приміщення на вулиці Пост-Волинській у Солом’янському районі столиці. Із 2011 року воно перебувало на балансі КП «Київжитлоспецексплуатація» та тривалий час передавалося в оренду.
За даними слідства, орендар був зобов’язаний проводити поточний ремонт за власний рахунок без права на компенсацію або зарахування цих робіт як невід’ємних поліпшень. Водночас згодом, як стверджує прокуратура, через підроблення низки документів він приватизував приміщення, не маючи на це законних підстав.
У результаті, за підрахунками правоохоронців, місто не лише втратило нерухомість, а й недоотримало майже 1,4 млн грн орендної плати.
У прокуратурі вважають, що посадовець не забезпечив належного контролю за збереженням і використанням орендованого комунального майна, а також не перевірив вартість проведеного ремонту, що й дозволило провести приватизацію.
Джерело: Київська міська прокуратура
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
