Міністерство закордонних справ України скасувало попередні рекомендації для громадян утримуватися від поїздок до Угорщини. Про це 13 квітня повідомив глава МЗС Андрій Сибіга.

За словами міністра, рішення ухвалили у зв’язку із завершенням виборчої кампанії в Угорщині. У МЗС вважають, що після її завершення знизилися ризики провокацій, через які раніше й запроваджували такі застереження.
Сибіга також зазначив, що кампанія в Угорщині супроводжувалася маніпуляціями щодо України, однак тепер ці ризики втратили гостроту. Крім того, він заявив про готовність України до нормалізації відносин з Угорщиною.
Раніше МЗС рекомендувало українцям утриматися від поїздок до Угорщини на тлі підвищених ризиків і можливих провокацій під час виборчого періоду.
Джерело: Глава МЗС Андрій Сибіга
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
