ВАКС продовжив запобіжний захід колишньому міністру енергетики Герману Галущенку

15 квітня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду продовжив колишньому міністру енергетики України Герману Галущенку строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ще на два місяці. Як альтернативу суд залишив заставу в розмірі 200 млн грн.

За даними суду та медіа, йдеться саме про Германа Галущенка. Суд також зберіг для нього процесуальні обов’язки на випадок внесення застави.

Галущенко є фігурантом справи, у межах якої його обвинувачують у розтраті коштів. Раніше ВАКС уже обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави, а 15 квітня цей захід продовжили.

Джерело: Вищий антикорупційний суд

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *