Упродовж січня–березня 2026 року Дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя ухвалили 24 рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності 24 суддів.

Як повідомляється, за результатами розгляду дисциплінарних справ до суддів застосували різні види стягнень.
Зокрема, попередження отримали 9 суддів. Ще одному судді оголосили догану з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом одного місяця.
Сувору догану з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді на три місяці застосували щодо двох суддів.
Найсуворіше стягнення — подання про звільнення — дисциплінарні палати ВРП ухвалили щодо 12 суддів.
Джерело: Вища Рада Правосуддя
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
