У Києві суд оголосив вирок колишній начальниці відділу Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації у справі про розтрату бюджетних коштів під час закупівель для закладів освіти. Йдеться про стільці для шкільних укриттів та овочерізки. За підсумком розгляду суд призначив їй 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. За відкритими повідомленнями, йдеться про Ольгу Дроздову.

Обвинувачення у суді підтримували прокурори Київської міської прокуратури та Дніпровської окружної прокуратури Києва. Сторона обвинувачення довела, що під час закупівлі овочерізок переплата з бюджету перевищила 460 тис. грн. За цим епізодом посадовицю визнали винною за ч. 4 ст. 191 КК України.
Інший епізод стосувався закупівлі стільців для укриттів у школах Дніпровського району. За даними слідства та прокуратури, переплата за цим договором склала майже 1 млн 350 тис. грн. За цим епізодом суд визнав обвинувачену винною за ч. 5 ст. 191 КК України.
На підставі статті 70 Кримінального кодексу України суд визначив остаточне покарання у вигляді 7 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки, а також із конфіскацією майна. Суд також задовольнив цивільні позови прокурорів, подані в інтересах держави, на суму завданих збитків.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
