Прокурори Офісу Генерального прокурора передали до суду справу щодо президента та генерального секретаря Української асоціації футболу.

За даними слідства, їх обвинувачують у заволодінні десятками мільйонів гривень під час реалізації інфраструктурного футбольного проєкту, а також у подальшому виведенні частини коштів за кордон.
Слідство вважає, що у 2016–2017 роках обвинувачені разом з іншими особами організували схему під час закупівлі обладнання для будівництва заводу з виготовлення штучного покриття для футбольних майданчиків.
У результаті цих дій, за версією правоохоронців, Українській асоціації футболу завдано збитків на суму 26,5 млн грн.
Крім того, як встановило слідство, близько 15 млн грн було виведено на рахунки підконтрольного підприємства, зареєстрованого за кордоном.
Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 209 КК України — заволодіння майном в особливо великих розмірах та відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.
Досудове розслідування проводила слідча група за участі Головного слідчого управління Нацполіції та підрозділів поліції Львівської області.
Матеріали щодо інших учасників схеми виділено в окремі провадження. Наразі справу передано до суду для розгляду по суті.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
