У Львові перенесли засідання у справі про вбивство Ірини Фаріон

1 травня у Шевченківському районному суді Львова мали продовжити судові дебати у справі В’ячеслава Зінченка, якого обвинувачують у вбивстві Ірини Фаріон.

Однак засідання перенесли через неявку нової захисниці обвинуваченого Лариси Криворучко.

Чому засідання перенесли

До суду доставили обвинуваченого В’ячеслава Зінченка. Також у залі були прокурори Дмитро Петльований та Олена Данилів, потерпіла Софія Особа та її адвокатка Наталія Романик.

Нова адвокатка Зінченка Лариса Криворучко на засідання не прийшла. Вона подала клопотання про перенесення розгляду, оскільки перебуває на іншому судовому засіданні.

Суддя Петро Невойт повідомив, що відповідне клопотання було подане через систему «Електронний суд».

Чи могли продовжити розгляд без адвокатки

Суд обговорив можливість продовження дебатів без захисниці. Сам Зінченко попросив продовжити перерву.

Прокурори наголосили, що у цій категорії кримінальних проваджень участь захисника є обов’язковою, тому продовжити судовий розгляд без адвокатки неможливо.

Прокурорка Олена Данилів також звернула увагу, що провадження щодо особи, яка перебуває під вартою, має розглядатися першочергово. Вона попросила суд відреагувати на неявку захисниці.

Коли відбудуться наступні засідання

Суд призначив наступні засідання на 4, 5, 6, 7 та 8 травня.

Усі вони мають розпочатися об 11:00.

Що було на попередньому засіданні

На попередньому засіданні, 24 квітня, у Шевченківському суді Львова продовжили судові дебати.

Прокурори зачитали докази та просили суд призначити обвинуваченому довічне позбавлення волі.

Перед виступом сторони захисту Зінченко відмовився від послуг одразу двох адвокатів. Після цього стало відомо, що його новою захисницею буде Лариса Криворучко.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *