ВРП 26 травня звільнила у відставку трьох суддів

26 травня 2026 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами.

Про це повідомила пресслужба ВРП.

Кого звільнили у відставку

Вища рада правосуддя вирішила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:

  • Любов Коваль — з посади судді Центрального апеляційного господарського суду;
  • Наталію Жиганську — з посади судді Свалявського районного суду Закарпатської області;
  • Марину Мультян — з посади судді Вінницького окружного адміністративного суду.

Що відомо

Рішення були ухвалені в межах розгляду кадрових питань щодо звільнення суддів за загальними обставинами.

Відповідно до законодавства, суддя має право подати заяву про відставку після набуття необхідного стажу роботи на посаді судді.

Джерело: Вища рада правосуддя

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *