Президент призначив 15 суддів до апеляційних та місцевих судів України

Президент України Володимир Зеленський підтримав подання Вищої ради правосуддя та підписав укази про призначення 15 суддів до апеляційних, адміністративних, господарських і місцевих судів. Відповідні укази №454/2026–468/2026 були підписані 2 червня 2026 року.

До яких судів призначено суддів

Найбільше призначень отримав Запорізький апеляційний суд, до якого призначено шістьох суддів:

  • Тетяну Кононенко;
  • Лілію Салтан;
  • Лідію Клименко;
  • Дмитра Сакояна;
  • Володимира Нікітіна;
  • Дмитра Бредуна.

До Чернігівського апеляційного суду призначено чотирьох суддів:

  • Станіслава Черноп’ятова;
  • Олександра Супруна;
  • Максима Гуренка;
  • Андрія Стельмаха.

Інші призначення

Також указами Президента призначено:

  • Юрія Гломбу — суддею Рівненського окружного адміністративного суду;
  • Віту Левчук — суддею Костопільського районного суду Рівненської області;
  • Тетяну Лавренюк — суддею Східного апеляційного господарського суду;
  • Артура Бєлоусова — суддею Житомирського апеляційного суду;
  • Богдана Базарника — суддею Нетішинського міського суду Хмельницької області.

Підстава для призначення

Призначення здійснено відповідно до Конституції України та Закону України «Про судоустрій і статус суддів» на підставі подань Вищої ради правосуддя.

Укази Президента набрали чинності з дня їх опублікування.

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *