Уряд ухвалив рішення про виділення 246,4 млн грн на підтримку працівників аварійно-ремонтних бригад, які у січні 2026 року були залучені до відновлення енергетичної та комунальної інфраструктури. Про це повідомив Міністр енергетики Денис Шмигаль.

На що підуть кошти
За словами Дениса Шмигаля, фінансування спрямують на виплату додаткових 20 тис грн працівникам, які відновлювали для населення електроенергію, тепло та водопостачання. Кошти мають надійти на актуальні банківські рахунки працівників аварійних бригад.
Хто бере участь у програмі
До проєкту, за інформацією уряду, долучені:
- підприємства паливно-енергетичного комплексу
- підприємства житлово-комунального господарства
- АТ «Укрзалізниця»
Списки працівників, яким надається підтримка, формують самі підприємства та подають через портал Дія.
Контекст
Раніше повідомлялося, що у січні 2026 року до аварійно-відновлювальних робіт залучили 6500 комунальників, які мають отримати додаткові виплати по 20 000 грн від держави.
Також зазначалося, що працівники сфер, які брали участь у ліквідації наслідків російських обстрілів, можуть отримати додаткові виплати по 20 000 грн за січень, лютий і березень.
Окремо повідомлялося, що у Києві КП «Київтеплоенерго» за дорученням міського голови виділило 50 млн грн на преміювання працівників, задіяних у ліквідації надзвичайної ситуації в столиці.
Джерело: Міністр енергетики Денис Шмигаль
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
