У застосунку «Дія» протягом найближчих кількох місяців планують запустити електронну картку платника податку.

Про це повідомила заступниця міністра цифрової трансформації з розвитку екосистеми цифрових та офлайн персоналізованих сервісів Валерія Коваль.
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
