ВАКС дозволив Юлії Тимошенко одноразовий виїзд за кордон

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду дозволив народній депутатці та лідерці фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко одноразово виїхати за кордон для участі в міжнародному заході у Хорватії. Про це повідомили за підсумками судового засідання 15 квітня. 

Як зазначається, йдеться про поїздку до Загреба в період з 27 квітня по 3 травня. Після повернення в Україну Тимошенко матиме три дні, щоб знову здати закордонний паспорт на зберігання. 

Під час розгляду клопотання Тимошенко заявила, що на міжнародному заході очікується участь представників із 65 країн, а сама поїздка, за її словами, може бути використана для допомоги Україні завдяки її міжнародним контактам. Вона також наголосила, що не має наміру залишати країну. 

Юлія Тимошенко є фігуранткою кримінального провадження, у межах якого їй раніше повідомили про підозру у пропозиції неправомірної вигоди народним депутатам. До цього ВАКС продовжив їй строк дії процесуальних обов’язків до 13 травня 2026 року. 

Джерело: Вищий антикорупційний суд