Президент України Володимир Зеленський підтримав подання Вищої ради правосуддя та підписав укази про призначення 15 суддів до апеляційних, адміністративних, господарських і місцевих судів. Відповідні укази №454/2026–468/2026 були підписані 2 червня 2026 року.

До яких судів призначено суддів
Найбільше призначень отримав Запорізький апеляційний суд, до якого призначено шістьох суддів:
- Тетяну Кононенко;
- Лілію Салтан;
- Лідію Клименко;
- Дмитра Сакояна;
- Володимира Нікітіна;
- Дмитра Бредуна.
До Чернігівського апеляційного суду призначено чотирьох суддів:
- Станіслава Черноп’ятова;
- Олександра Супруна;
- Максима Гуренка;
- Андрія Стельмаха.
Інші призначення
Також указами Президента призначено:
- Юрія Гломбу — суддею Рівненського окружного адміністративного суду;
- Віту Левчук — суддею Костопільського районного суду Рівненської області;
- Тетяну Лавренюк — суддею Східного апеляційного господарського суду;
- Артура Бєлоусова — суддею Житомирського апеляційного суду;
- Богдана Базарника — суддею Нетішинського міського суду Хмельницької області.
Підстава для призначення
Призначення здійснено відповідно до Конституції України та Закону України «Про судоустрій і статус суддів» на підставі подань Вищої ради правосуддя.
Укази Президента набрали чинності з дня їх опублікування.
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
