Київський апеляційний суд залишив під вартою екссуддю, обвинуваченого у смертельній ДТП

Київський апеляційний суд 17 лютого 2025 року відхилив апеляційні скарги колишнього судді одного з районних судів Київської області та його захисника, залишивши без змін ухвалу Святошинського районного суду м. Києва про продовження тримання обвинуваченого під вартою.

Суд першої інстанції раніше задовольнив клопотання прокурора та продовжив запобіжний захід строком до 17 березня 2025 року.

Нагадаємо, екссуддю обвинувачують у скоєнні смертельної ДТП. Йому інкримінують кримінальне правопорушення за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України.

Джерело: Київський апеляційний суд

Читайте також: “ВРП рекомендувала Президенту призначити трьох суддів до місцевих судів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *