На Одещині викрито групу диверсантів, які підпалювали об’єкти критичної інфраструктури

Правоохоронці затримали п’ятьох мешканців Білгород-Дністровського району, яких підозрюють у вчиненні диверсій на об’єктах критичної інфраструктури. За даними слідства, вони діяли на замовлення спецслужб рф та підпалювали електрообладнання, будівлі місцевих органів влади й об’єкти “Укрзалізниці”.

Як діяли підозрювані

За версією слідства, група отримувала грошову винагороду за виконання завдань, які полягали у знищенні стратегічно важливих об’єктів. Для цього вони використовували легкозаймисті речовини, спецобладнання та власний транспорт для швидкого переміщення між локаціями.

Кожен акт підпалу диверсанти фіксували на відео та надсилали кураторам для підтвердження виконаного завдання.

Судове рішення

Всім фігурантам обрано запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.

Згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її провину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Читайте також: “ВП ВС: Держава не зобов’язана відшкодовувати шкоду лише через закриття справи про адмінправопорушення”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *