На Хмельниччині затримано начальницю залізничної станції за хабар у $10 000 та оплату ремонту

Правоохоронці викрили корупційну схему на залізниці – начальниця станції вимагала хабар у підприємця за пролонгацію договору щодо вантажних вагонів.

Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, посадовиця вимагала $10 000 та 52 100 грн на ремонт службового кабінету. В обмін вона гарантувала продовження договору на зберігання, обслуговування та використання 38 вантажних вагонів.

Під час передачі обумовленої суми та підтвердження платежу правоохоронці затримали чиновницю.

За зібраними доказами жінці повідомлено про підозру, а суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у 484 480 грн.

Джерело: Національна поліція

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *