Вища рада правосуддя звільнила суддю Господарського суду Дніпропетровської області за систематичне нехтування обов’язками

25 березня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення судді Господарського суду Дніпропетровської області Едуарда Бондарєва. Підстава — вчинення істотного дисциплінарного проступку та грубе або систематичне нехтування службовими обов’язками, що є несумісним зі статусом судді (підпункт 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідних положень» Конституції України та ч. 8 ст. 109 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

Процедура звільнення відбулася за поданням Третьої дисциплінарної палати ВРП, яка встановила невідповідність судді займаній посаді через відмову виконувати встановлені обов’язки та порушення професійної етики. Рішення Ради є остаточним і набуде чинності після його оприлюднення.

Джерело: Вища рада правосуддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *