У березні 2025 року Бориспільський міськрайонний суд Київської області прийняв рішення про притягнення до відповідальності громадянки за порушення правил носіння поліцейського одягу, встановлених наказом МВС №718 від 19 серпня 2017 року. За матеріалами справи, у січні 2025 року вона виклала в Instagram відео, на якому демонструвала себе у костюмі, сорочці з нарукавним знаком “поліція” та штанах із накладними кишенями з написом “поліція”. Суд встановив, що її дії порушують вимоги щодо носіння поліцейської форми, адже такий одяг належить лише представникам Національної поліції.

На підставі частини 1 статті 184-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення суд визнав правопорушницю винуватою. Рішення суду передбачило накладення штрафу у розмірі 1 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (що еквівалентно 17 000 грн) та сплату судового збору в розмірі 605,60 грн.
Повний текст постанови можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером 359/278/25. Це рішення є важливим прецедентом для забезпечення належного використання службових знаків і захисту репутації правоохоронних органів.
Джерело: Бориспільський міськрайонний суд Київської області
