8 квітня 2025 року Вища рада правосуддя (ВРП) ухвалила рішення про звільнення з посади чотирьох суддів на підставі поданих заяв про відставку, що є частиною загального процесу оптимізації судової системи.

Серед звільнених:
- Тетяна Олександрівна Кудрявцева, яка обіймала посаду судді у Бабушкінському районному суді м. Дніпропетровська;
- Оксана Вікторівна Дмитрюк з Шевченківського районного суду м. Запоріжжя;
- Микола Миколайович Заїка, суддя Шостого апеляційного адміністративного суду;
- Володимир Михайлович Вернік, який працював у Жмеринському міськрайонному суді Вінницької області.
Це рішення було прийняте після ретельного розгляду матеріалів справ, що підтверджують добровільне подання заяв про відставку
Джерело: Вища рада правосуддя
