Державне Бюро економічної безпеки (БЕБ) Київської області завершило досудове розслідування щодо жителя регіону, який налагодив нелегальний збут фальсифікованого бензину та дизельного пального через мережу автозаправних станцій.

Під час санкціонованих обшуків на трьох автозаправках правоохоронці вилучили зразки пального марки А-95, а також чорнові записи, комп’ютерну техніку та фінансово-господарську документацію, яка підтверджує незаконну діяльність.
Фігуранту було повідомлено про підозру за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування підакцизних товарів), і суд постановив штраф у розмірі 120 тис. грн із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
Джерело: Державне Бюро економічної безпеки
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
