Вища рада правосуддя звільнила двох суддів у зв’язку з відставкою

14 січня 2025 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення двох суддів із посад за загальними обставинами, розглянувши їхні заяви про відставку.

З посад звільнено:

  • Олександра Володимировича Мельничука — суддю Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області.
  • Маркіяна Леоновича Самсіна — суддю Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області.

Обидва судді подали заяви про відставку відповідно до законодавства України. Рішення Ради набрало чинності з моменту ухвалення.

Джерело: Вища рада правосуддя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *