Колишньому віцепрем’єр-міністру обрали запобіжний захід у справі про незаконне збагачення

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду 18 листопада частково задовольнив клопотання детективів НАБУ, погоджене прокурором САП, та застосував запобіжний захід до колишнього віцепрем’єр-міністра України, якого підозрюють у незаконному збагаченні. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

За інформацією САП, суд обрав посадовцю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб із визначенням альтернативи застави. Сума застави становить 51,6 млн грн.

У разі внесення застави до підозрюваного можуть бути застосовані процесуальні обов’язки, зокрема прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора та суду, повідомляти про зміну місця проживання чи роботи, а також утримуватися від контактів з іншими фігурантами провадження, свідками та експертами.

За даними сторони обвинувачення, колишньому урядовцю інкримінується набуття активів, законність підстав походження яких, на переконання слідства, він не може підтвердити. Досудове розслідування у провадженні триває, а остаточну оцінку доказам та позиціям сторін надаватиме суд під час розгляду справи по суті.

Джерело: Спеціалізована антикорупційна прокуратура

Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки