На Харківщині повідомлено про підозру молодшому медичному брату Чугуївського відділення ДСУ “Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи”, якого слідство вважає причетним до крадіжок особистих речей загиблих українських військових на Куп’янському напрямку. Раніше у цій же справі викрили його колегу – молодшу медсестру моргу, судовий розгляд щодо якої триває.

За даними слідства, працівник моргу привласнював мобільні телефони полеглих воїнів. Під час обшуків у нього вилучили викрадені гаджети. Чоловіку повідомлено про підозру у крадіжці, вчиненій повторно в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України). Прокуратура клопоче про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, правоохоронці перевіряють можливу причетність підозрюваного до інших епізодів.
У прокуратурі наголосили, що посягання на речі загиблих захисників є аморальним і неприпустимим, а справедливе покарання у такій справі розглядають як питання честі правосуддя та поваги до кожного воїна. Раніше на Житомирщині вже засудили працівника моргу, який викрав обручку із руки загиблого військового.
Джерело: Офіс Генерального прокурора
Дізнавайтесь новини юридичного світу першими у телеграм-каналі Окремої Думки
