Трьох суддів звільнено у відставку

28 листопада 2024 року Вища рада правосуддя розглянула матеріали щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами.

Рада вирішила звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку:

Гриців Віру Миколаївну – з посади судді Західного апеляційного господарського суду;

Кравчук Антоніну Михайлівну – з посади судді Господарського суду Волинської області;

Чурупченка Михайла Івановича – з посади судді Корюківського районного суду Чернігівської області.

Також ВРП вирішила залишити без розгляду заяву Гончара Володимира Миколайовича  про звільнення з посади судді Кропивницького апеляційного суду у відставку.

Джерело: прес-служба ВРП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *