За даними ZAXID.NET, посилаючись на журналіста Олега Новікова, 6 січня 2025 року до Вищого антикорупційного суду перераховано 30,28 млн грн застави за колишнього голову Західного апеляційного господарського суду Бориса Плотницького. Після цього він вийшов із СІЗО.

На Плотницького покладено низку обов’язків:
- прибувати за викликом слідчого,
- не виїжджати за межі Львівської області без дозволу,
- повідомляти про зміну місця проживання та роботи,
- не спілкуватися з іншими фігурантами провадження,
- здати закордонні паспорти
- носити електронний браслет.
Нагадаємо, 30 грудня 2024 року слідча суддя ВАКС обрала для Бориса Плотницького запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. При цьому було визначено альтернативу – внесення застави у розмірі 30,28 млн грн. Перед тим, 29 грудня, Вища рада правосуддя надала згоду на його затримання.
Джерело: ZAXID.NET
