15 січня 2025 року прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), за матеріалами НАБУ, направив до суду обвинувальний акт проти колишнього виконувача обов’язків директора одного з комунальних підприємств області. За версією слідства, він незаконно уклав договір про повернення фінансової допомоги, а потім відчужив комунальне майно в інтересах приватного товариства. Це призвело до збитків громаді на суму 12,7 млн грн.

Як зазначають у САП, екскерівник, діючи без згоди Полтавської обласної ради та всупереч статуту підприємства, у червні 2020 року уклав із приватним товариством договір про надання фінансової допомоги на 1,89 млн грн. Розуміючи, що комунальне підприємство не зможе повернути позику, він уклав «мирову угоду», згідно з якою нерухоме майно (будівлі й господарські приміщення в різних населених пунктах області) було передано на користь приватної структури за значно заниженою вартістю. За даними оціночно-будівельної та економічної експертиз, фактична ринкова вартість відчуженого майна становить 14,53 млн грн, що суттєво перевищує суму в 1,79 млн грн, за якою воно було передане. Колишньому посадовцю закидають порушення за ч. 2 ст. 364 КК України, санкція якої передбачає до шести років позбавлення волі.
