Комісія рекомендує відрядити двох суддів до інших судів

15 січня 2025 року Перша палата Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглянула питання щодо внесення подання з рекомендацією про відрядження суддів до інших судів такого ж рівня і спеціалізації. Причиною є зміна територіальної підсудності судових справ.

За рішенням Комісії, до Вищої ради правосуддя буде внесено подання щодо відрядження строком на один рік:

  • судді Селидівського міського суду Донецької області Черкова Володимира Геннадійовича — до Гадяцького районного суду Полтавської області;
  • судді Середино-Будського районного суду Сумської області Темірова Черкаса Мукаіловича — до Зарічного районного суду міста Суми.

Більше інформації про процедуру відрядження та умови дострокового його припинення можна знайти в розділі «Відрядження суддів» на офіційному вебсайті Комісії.

Джерело: Вища кваліфікаційна комісія суддів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *