Офіс Генпрокурора: Затримано трьох посадовців ЗСУ за бездіяльність

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора правоохоронці затримали трьох колишніх командирів Збройних Сил України. Слідство вважає, що їхня недбалість призвела до втрати частини території, особового складу та озброєння бригади, а також зірвала заходи з організації оборони державного кордону у травні 2024 року.

Серед затриманих:

  • Полковник, який командував 415 окремим стрілецьким батальйоном. Йому інкримінують недбале ставлення до військової служби та самовільне залишення поля бою.
  • Генерал-лейтенант, колишній командир 125-ї бригади територіальної оборони ОК “Захід”. Його дії кваліфіковані як недбале ставлення до військової служби.
  • Бригадний генерал, який обіймав посаду командира ОТУ “Харків”. Йому також інкримінують недбале ставлення до військової служби.

Затримання відбулося у порядку ст. 208 та ст. 615 КПК України. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманим підозри. За інформацією Офісу Генпрокурора, після цього буде розглядатися можливість застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *