Ексчиновник отримав штраф за наїзд на чотирьох пішоходів: прокуратура подає апеляцію

Колишнього голову Броварської РДА, який у квітні 2024 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на чотирьох пішоходів, засуджено до штрафу в розмірі 34 000 гривень із позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки. Вирок Броварського міськрайонного суду затвердив угоду про примирення між ексчиновником та потерпілими.

Однак прокурор Київської обласної прокуратури, який раніше скерував обвинувальний акт до суду, заперечував проти такої угоди. На його думку, положення угоди не відповідають інтересам суспільства та вимогам Кримінального кодексу. Суд відмовився дослідити матеріали провадження, які могли б підтвердити відсутність пом’якшуючих обставин.

Зараз готується апеляційна скарга на цей вирок.

Джерело: Офіс Генерального прокурора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *