Київська лікарня переплатила за ремонт укриття: провідній інженерці висунули підозру

Печерська окружна прокуратура Києва висунула провідній інженерці міської клінічної лікарні №12 підозру у службовій недбалості, яка призвела до суттєвих фінансових збитків для міського бюджету. Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Згідно з даними слідства, у 2023 році лікарня уклала договір із компанією на розробку проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту укриття. Проте під час економічної експертизи було виявлено, що вартість робіт суттєво завищена — більше ніж на 230 тисяч гривень. У результаті, бюджету столиці було завдано збитків на відповідну суму.

Дії інженерки кваліфіковано за частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Наразі слідчі дії тривають.

Джерело: Печерська окружна прокуратура Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *