Правоохоронці Тернопільської області розкрили масштабну злочинну схему виготовлення та збуту фальшивих посвідчень водія. У справі оголошено підозру шістьом особам.

Ділки використовували рекламні оголошення на різних інтернет-платформах та спілкувалися з клієнтами через месенджери. За послуги з виготовлення підробок вимагали від 11 до 20 тисяч гривень, залежно від категорії документа. Готові посвідчення пересилали поштою.
Отримані кошти зловмисники оформлювали через поштові відділення, пред’являючи підроблені документи. Щотижня вони відправляли близько 400 підроблених посвідчень, отримуючи від своєї діяльності мільйони гривень. Загальний прибуток злочинної групи, за даними поліції, перевищив 35 мільйонів гривень.
Правоохоронці провели близько 20 обшуків у Хмельницькій, Одеській, Львівській та Київській областях. Було вилучено докази причетності до протиправної діяльності.
Організатору та п’ятьом спільникам інкримінують злочини за ч. 3 ст. 199 (виготовлення та збут підроблених документів) і ч. 3, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.
Джерело: Національна поліція
