Суд притягнув посадовця «Київзеленбуду» до відповідальності за розтрату бюджетних коштів: зобов’язання знесення незавершеної забудови

За даними Київської міської прокуратури, посадовця — заступника начальника управління капітальних вкладень КО «Київзеленбуд» — звинувачують у розтраті бюджетних коштів на суму понад 6 млн грн через незавершення ремонтних робіт у сквері провулку Чеховському у Шевченківському районі.

За договором, укладеним у вересні 2024 року між КО «Київзеленбуд» та приватним товариством, усі роботи мали бути завершені до 22 грудня 2024 року, а замовник підтвердив їх виконання наприкінці того ж місяця.

Однак уже 10 січня 2025 року під час огляду скверу правоохоронці, за участю співробітників Північного офісу аудитслужби та КО «Київзеленбуд», встановили, що фактичні роботи не були виконані. Зокрема, було зафіксовано, що працівники підрядної організації розпочали повторне висадження квітів та інші ремонтні роботи, що свідчить про порушення умов договору.

Прокуратура вже подала до суду обвинувальний акт, а посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з одночасним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Розслідування триває з метою встановлення всіх обставин справи та відшкодування завданих збитків.

Джерело: Київська міська прокуратура

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *